Cinselliğin televizyonda ciddiyetsiz kişilerle konuşulması doğru mu?

Cinselliğin televizyonda ciddiyetsiz kişilerle konuşulması doğru mu?
Cinsellik konusunu TV de ciddiyetsiz insanlarla konuşarak magazin malzemesi vermenizden rahatsızlık duyuyorum. Sizi o kanallara çıkartan duygu hizmet duygusu mu yoksa kazandığınızı tahmin ettiğim paranın sıcaklığı mı?
Hayatım boyunca hiçbir hizmetimden ötürü para almadım. Paraya da şöhrete de ihtiyacım yok. Samimiyetinize inanmasaydım size cevap da vermezdim. Allah eşcinselleri uyarmak için hz lut’u Peygamber olarak gönderdi ve onu Kur’ânda on ayrı surede eşcinseller bağlamında anıyor. Müslümanların haktan saptıkları baş alan da cinsel haramlardır. Bu ülkede zinanın, eşcinselliğin, lezbiyenliğin, oral ilişkinin, adet halinde ve ters yol ilişkisinin haramlığı benimle gündeme geldi. Çok büyük bir hizmet yaptığımın inancındayım. Nice İslâm alimleri ile istişareler yapıldı duaları alındı.

Söyleyin bakalım hangi sözümüz İslâm’a aykırı ve hangi moderatör beni hafife alabilmiş. Siz Ali Rıza hocayı tanıyor musunuz? On cilt eseri olduğunu ve yedi defa ağır cezada yargılandığını biliyor musunuz? Değişik kanallarda ölüm cezasından aleviliğe kadar pek çok konuda konuştuğumdan haberdar mısınız?

Şimdi size soruyorum Siz kimsiniz? Kaç cilt eseriniz var? Kaç defa yargılandınız? Kaç televizyon programına çıktınız? Kaç konuşma daveti aldınız? Haramlarımızı kim anlatacak, sizin ve çevrenizdekilerin bilgisi ve yeteneği var mı? Bir daha boyunuzu aşan konulara da girmeyiniz. Bir faydanız yok, bari hizmet aşkımıza zarar vermeyin.