Kadın eşi için çekici giysiler giyebilir mi?

Kadın eşi için çekici giysiler giyebilir mi?
Özel hayatımda karıma seksi giysiler giydirerek izlemek ve özlemimi gidermek istiyorum. Dinimize göre bir sakıncası var mıdır?
Sizin gibi hemen hemen bütün Müslüman erkekler de yazılı ve görsel medyanın kültürel baskısı ve yönlendirici tesiri altındayız. Gazete sayfalarında ve ekranlarda gördüğümüz dikkatlerimizi çeken güzel ve seksi giyimli kadınlar dikkatlerimizi çekmekte ve rûhumuzu etkilemektedir. Bu durum eşlerimize bakışımızı da olumsuzlaştırmaktadır.

Peygamberimiz, “Gördüğü her hangi bir kadından etkilenen erkek, eşine gelerek ilişkide bulunsun. ” buyurarak oluşabilecek cinsel problemlere karşı sonuç alıcı bir yöntemi öğütlemiştir. Buradan hareketle Müslüman bir erkeğin eşine seksi elbiseler giydirerek yabancı kadınların oluşturduğu olumsuz etkileri gidererek kafası ve kalbini arındırmak istemesi doğaldır ve olması gerekendir. Eşinizle birlikte yaşayacağınız. özel hayatınızda eşinize seksi giysiler giyindirmeniz veya eşinizin bu arzunuzu sezerek size karşı erotik giyinmesi, kültürel bir cihaddır ve sevap kazandıracak bir işlemdir.