Hoca olan bir kadının eşinden gizli olarak erkeklerle cinsel nitelikli konuşmalar yapmasıne karşı nasıl davranılmalıdır?

Hoca olan bir kadının eşinden gizli olarak erkeklerle cinsel nitelikli konuşmalar yapmasıne karşı nasıl davranılmalıdır?
Hocam, kadının( kuran hocası olan) internette eşinden gizli erkeklerle müstehcen konuşmalar yapması, eşinin bunu farkettiğinde sorduğunda yalanlar söylemesi fakat durumun bilindiğini anladıktan sonra itiraf etmesi ve tövbe edeceğini söylemesi durumlarında evliliklerinin hükmü nedir? O eşe nasıl davranılması gerekir. Hocam ne yapacağımı bilmiyorum. Her şeyi bilmesine rağmen hatta insanlara nasihat eden bir kadının bunu yapması onun pişmanlığı bile inandırıcı gelmiyor bana. Allah razı olsun.
İNSAN CİNSEL BAKIMDAN ZAYIFTIR

Bismillah... Hoca olan bir kadının eşinden gizli olarak erkeklerle cinsel nitelikli konuşmalar yapması onun cinsel açıdan tatminsiz olduğunu gösterir. Kendisiyle cinsel yönden gereğince ilgilenip ilişkiye girip girmediğinizi kontrol etmelisiniz. Böylesi bir ihtiyacı niçin duyduğunu soruşturmalısınız. Kadına gelince… Yaptığı bir Müslüman kadına yakışmayacak günah nitelikli bir işlemdir. Ancak yaptığı ile nikâhı düşmez. Pişman olduğunu itiraf ettiğine göre ona bir imkân daha vermelisiniz. Şimdilik öğüt vermeli ve sabır göstermelisiniz.